KONST / Litografier / Litografi 9895616
nr 989 5616
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Litografi, Albert Johansson (1926-1998), 324/500, signerad, -66, motivet: 64x53
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 20:37:49
100 kr
250 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson